Mapa wiedzy o Odra Centrum, część 1

Mapa wiedzy o Odra Centrum, część 1

“Odra Centrum to przede wszystkim miejsce pełne wiedzy! Podążaj za kolejnymi numerami oznaczonymi na mapie. Podczas spaceru dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o Odrze i nie tylko. Bądź czujny, szukaj wskazówek i rozwiązuj zagadki. Z ponumerowanych pól ułóż hasło. Zaczynamy!”

To wprowadzenie mogą przeczytać śmiałkowie, którzy zdecydują się wziąć udział w samodzielnym odkrywaniu Odra Centrum. Jest to świetna alternatywa dla dzieci, gdy rodzice chcą mieć chwilę dla siebie przy filiżance pysznej kawy w Odra Cafe. Za kilka złotych, można wykupić mapę dla dziecka, aby mogło dowiedzieć się ciekawych informacji na temat miejsca, w którym się znajduje, ale nie tylko. To idealna okazja do poznania ciekawostek o życiu pod wodą i nad wodą dookoła Odra Centrum.

W pierwszej części zabawy uczestnik porusza się po lewej stronie pływającego budynku, czyli iODRA, Odratece, części konferencyjno-edukacyjnej, oraz Odra Cafe. Na swej trasie ma okazję poznać znaczenie tych przestrzeni w kontekście funkcjonowania Odra Centrum jako miejsca spotkań na wodzie.

Na czas przygody, uczestnik wciela się w rolę poszukiwacza na wyspie. Ma wyznaczoną ścieżkę oraz 10 punktów kontrolnych. Odszukanie odpowiedzi na wszystkie zagadki, pozwala odczytać hasło. Wielu śmiałków miało już okazję brać udział w naszej zabawie — więc wiemy, że jest to świetna zabawa dla dzieci w każdym wieku, a nawet dla dorosłych. Spróbuj sam!

Mapa wiedzy o Odra Centrum, część 1
Przewiń do góry